Главный-баннер_2
main_banner_nebulizer
main_banner_pulse_oximeter
Tonometr_1920_840-2

Promedica

Медична техніка, що виробляється під брендом Promedica, є сучасною, надійною, ефективною та зручною, відповідає найвищим світовим стандартам, які висуваються до медтехніки.

Медична техніка Promedica покликана поліпшити процес надання медичної допомоги для всіх його учасників – керівників медустанов, медперсоналу і пацієнтів. Досконале знання ринку, налагоджена логістика і надійні партнерські відносини забезпечують впевнене місце бренду Promedica серед лідерів ринку.

Відповідає найвищим світовим стандартам, які висуваються до медичної техніки

Футуристичний, компактний та зручний дизайн

Останнє слово техніки у виробництві приладів медичного призначення

Тонометр Promedica Superb

Цифровий інноваційний вимірювач артеріального тиску та пульсу за допомогою осцилометричного методу вимірювання. Оснащений вбудованим компресором, який автоматично створює тиск в манжеті та дозволяє використовувати прилад без сторонньої допомоги. Технологія виявлення аритмії показує порушення серцебиття під час вимірювання тиску. Зберігає у пам’яті значення на 90 останніх вимірюваннь. Середнє значення 3-ох останніх вимірювань. Відображення класифікації артеріального тиску згідно з вимогами ВООЗ. Універсальна плечова манжета 22-42 см для комфорту більшості користувачів. Великий дисплей з LED-підсвіткою з великими символами ідеальний для людей з поганим зором. Автоматично вимикається протягом 1 хвилини задля економії заряду батареї. Гарантія 5 років

Products not found

Тонометри

Тонометри Promedica призначені для використання в домашніх умовах або медпрацівниками для вимірювання артеріального тиску та пульсу. В лінійці представлені автоматичні, напівавтоматичні та механічні прилади, що дозволяє вам обрати той тонометр, який необхідний саме вам.

Products not found

Небулайзери

Інгаляційні прилади Promedica для проведення процедури в домашніх умовах. В асортименті представлений компресорний небулайзер для всієї родини та інноваційний портативний меш-небулайзер, який зручно завжди брати з собою.

Products not found

Термометри

Прилади Promedica для самостійного вимірювання температури тіла представлені сучасними цифровими термометрами найвищої точності, які підходять навіть новонародженим. А також новітнім інфрачервоним термометром для вимірювання температури одним дотиком.

Products not found

Пульсоксиметри та кисневі концентратори

Пульсоксиметр Promedica – це інноваційний прилад для неінвазивного вимірювання рівня сатурації киснем капілярної крові, моніторингу серцевого пульсу та індексу перфузії.

Концентратор кисню Promedica Ох-10 призначений для використання в лікувальних установах, лікарнях, санаторіях, а також у домашніх умовах. Забезпечуючи тривалу поставку кисню до 10 л на хвилину, концентратор також може бути підключений до іншої медичної апаратури, в тому числі до системи ШВЛ. Апарат оснащений системою аудіовізуальної сигналізації, що дозволяє тримати під контролем стан пацієнта. Відрізняється високою концентрацією кисню – до 95,5%.

Products not found